Seko mums

kuze2

Saldumu karalis

Principi

 

Ķuzes ražojumu kvalitāte ir atzīta laikiem cauri. To zina vairākas paaudzes pēc 

principiviņa, jo šodienas bērnu vecvecāki (varbūt vecvecvecāki) pieminējuši, kādi saldumi bijuši – ielika konfekti aiz vaiga un noteica: kad mēs augām ...

 

Produkta kvalitāti garantēja modernas ražošanas iekārtas, labas izejvielas, prasmīgi strādnieki un precīza, profesionāla vadība. Ķuzem viss bija visvislabākais. Tā bija viņa pieeja ražošanai.

 

Arī ekonomikai grūtos laikos Ķuze neatkāpās no saviem principiem un vienmēr iepirka un lietoja tikai labas izejvielas, lai gan tās sadārdzināja produkciju. Ķuze centās rast pircēju sapratni, izglītojot viņus par to, kā veidojas laba prece.

 

Izmanto Latvijas preci, vai esam ieinteresēti to akcentēt?

 

Ķuzes panākumu pamats bija spēja stratēģiski domāt, prasme vadīt ražošanu un darba kolektīvu, no kā izrietēja veiksmīga tirgus iekarošana ar augstvērtīgu preci par samērā mērenu cenu. Ķuze bija godīgs pret savu darbu un darbiniekiem. Ķuze savā uzņēmumā bija saimnieks, kas prata visus vienot vienam darbam, darbiniekus uzskatot par līdzvērtīgiem līdzstrādniekiem.

 

Kā liecina pasaules prakse un Ķuzes līdzgaitnieki, panākumus nodrošināja produkcijas kvalitāte pati par sevi un vēl četri ļoti svarīgi faktori. Pirmkārt - Ķuze bija cilvēks, kas zina savu mērķi. Otrkārt - cilvēks, kas nebaidās riskēt. Treškārt – cilvēks, kurš prot ap sevi spēcīgu komandu. Ceturtkārt – prasme iekarot tirgu. Ķuze informēja sabiedrību par savu uzņēmumu izvietojot firmas logo uz autofurgoniem. Kā arī izplatīja informatīvos materiālus par to, ka tāds V. Ķuze izgatavo tādu un tādu produkciju. Tā labā slava izplatījās.

 

Šie ir principi, kurus sava uzņēmuma darbībā ievērojam un stingri pieturamies pie tiem arī mēs, veidojot un attīstot šodienas V. Ķuzes uzņēmumu.

 

Mūsu komanda ir saliedēta, draudzīga un radoša, vienmēr gatava jauniem izaicinājumiem.