Seko mums

kuze2

Saldumu karalis

Ražojumi


Reklāma Brīvības pieminekļa gadagrāmatā 1934. gadā:                         razojumi

„Vai ir kāds, kam Ķuzes gardie saldumi nesagādātu prieku? – Kuzes šokolādes, konfektes, biskvīti, vafeles? - Un tāpat arī Ķuzes smalki izstrādātā kafeja? – 

 

Saldumu patērētājam, ja viņš liek svaru uz kvalitāti un grib sagādāt sev vai, pasniedzot dāvanu, citam – prieku, jādod priekšroka Ķuzes ražojumiem. Ķuzes firma dod to garantiju, kuru katram patērētājam tiesība prasīt – par neviltotu un no labām izejvielām izgatavotu preci. Un nevien tiesības prasīt, bet katram apzinīgam patērētājam jāprasa!

 

Firmas slava, kuru tā izpelnījusies ar saviem ražojumiem, visa viņas iekārta, darbības apjoms garantē preces augsto kvalitāti. Ķuzes fabrika priecīga par katru pircēju, kas šādu garantiju prasa. Jo viņa zin, ka tas pircējs būs pastāvīgs Ķuzes ražojumu patērētājs.”

 

Z. Aumeistars: „Cik nu atceros, ko manā bērnībā vecāki pirka – pamatā vienmēr tika izvēlēti Ķuzes ražojumi. Tos Rīgā uzskatīja par labākajiem. „Laima” uzbūvēja akciju sabiedrību, lielāks uzņēmums, bet Ķuze kotējās kā tāds mājas uzņēmums. Ķuzes produkcijai bija ļoti augsts reitings.”

 

Ķuzes fabrika eksportē produkciju uz Eiropas valstīm, Ziemeļameriku, Āfriku, Āziju, Austrāliju. Ķuzes izstrādājumi regulāri piedalījās izstādēs ārpus Latvijas, kur ne reizi vien saņēma uzslavas un salīdzinājumus ar labākajām Vācijas un Šveices šokolādēm.